23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, makamlarını minik öğrencilere devretti. Çocuklar, yeni başkanların taleplerini iletti.
AKP Ardahan Belediye Başkan adayı Yunus Baydar, CHP’li Faruk Demir’in 174 oy farkla kazandığı seçim sonuçlarına itiraz etti. Demir, İlçe Seçim Kurulu’na seçimin yenilenmesi ya da sandıkların tekrar sayılması için müracaat etti.